Wymiana zamków Dąbrowa Górnicza

Zgubione klucze? Natrętny były współlokator? A może przeprowadzka do nowego mieszkania? Jest wiele sytuacji, w których pomoc profesjonalnego ślusarza okazuje się nieoceniona. Wówczas warto sięgnąć po telefon i skontaktować się z nami.

Naszą specjalnością jest wymiana zamków. Zamki wymieniamy w mieszkaniach, domach, lokalach użytkowych i usługowych na terenie całego miasta Dąbrowa Górnicza i okolic. Zapewniamy fachową pomoc niezależnie od pory dnia i nocy. Nasz ślusarz przyjeżdża pod wskazany adres ze wszystkimi niezbędnymi narzędziami i wymienia zamki lub wkładki. Obok standardowej wymiany zamków zapewniamy również pomoc w nagłych przypadkach, kiedy ze względu na zgubione klucze lub zepsuty zamek nie jesteście Państwo w stanie wejść do mieszkania lub domu.

Dlaczego warto skorzystać z naszej pomocy?

Działamy w branży ślusarskiej nieprzerwanie od 11 lat. Stale zapewniając Klientom wysokiej jakości obsługę w konkurencyjnych cenach. Nasi pracownicy to wysoko wykwalifikowani i doświadczeni ślusarze, przed którymi zamki nie mają żadnych tajemnic. Szybko i sprawnie jesteśmy w stanie wymienić zarówno tradycyjne zamki starszej generacji, jak i nowoczesne zamki antywłamaniowe. Usługi wykonujemy na potrzeby klientów prywatnych oraz przedsiębiorców.

Działamy w trybie pogotowia ślusarskiego zapewniając pomoc 24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu. Zgłoszenia przyjmujemy telefonicznie. Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z usługami dostępnymi dla Klientów z Dąbrowy Górniczej oraz okolicznych miejscowości.

Oferujemy:

  • profesjonalna wymiana zamków Dąbrowa Górnicza
  • wymiana wkładek Dąbrowa Górnicza
  • usługi ślusarskie Dąbrowa Górnicza
  • zapewniamy szybki dojazd
  • wymieniamy zamki i wkładki wszystkich marek (Gerda, Delta, Winkhaus, Yale, Lob, chińskie i inne)
  • montaż zamków Dąbrowa Górnicza
  • naprawa zamków Dąbrowa Górnicza
  • wymiana zamków w drzwiach Dąbrowa Górnicza
  • montaż i wymiana zamków w drzwiach antywłamaniowych Dąbrowa Górnicza
  • ślusarz Dąbrowa Górnicza
wymiana wkladki zamka w drzwiach wewnetrznych dabrowa gornicza

Zobacz również:
WYMIANA ZAMKÓW KATOWICE 
WYMIANA ZAMKÓW CHORZÓW 
WYMIANA ZAMKÓW SOSNOWIEC 
WYMIANA ZAMKÓW DĄBROWA GÓRNICZA 
WYMIANA ZAMKÓW TYCHY
WYMIANA ZAMKÓW GLIWICE 
WYMIANA ZAMKÓW BYTOM
WYMIANA ZAMKÓW RUDA ŚLĄSKA 
WYMIANA ZAMKÓW ZABRZE 
WYMIANA ZAMKÓW BĘDZIN 
WYMIANA ZAMKÓW ŚWIĘTOCHŁOWICE 
WYMIANA ZAMKÓW TOSZEK

Działamy na terenie Śląska:
Katowice, Sosnowiec, Gliwice, Bytom, Ruda Śląska, Chorzów, Dąbrowa Górnicza, Zabrze, Będzin, Tychy, Toszek, Jaworzno, Mikołów, Mysłowice, Siemianowice Śląskie, Piekary Śląskie, Bieruń, Lędziny, Świętochłowice, Rybnik, Bukowno, Klucze, Wojkowice, Sławków, Czeladź, Żory, Pyrzowice