Wymiana zamków

Kiedy zgubimy klucz albo podejrzewamy, że ktoś go zabrał do głowy przychodzą nam przeróżne myśli. Zamiast się z nimi borykać, najlepiej od razu wymienić zamki lub wkładki. Wymiana zamków to stosunkowo tani sposób na odzyskanie spokoju i poczucia bezpieczeństwa we własnym mieszkaniu, domu czy firmie. O wymianie zamków warto również pomyśleć kupując lokal na rynku wtórnym. Nawet w sytuacji, kiedy pierwotny właściciel przekaże nam wszystkie komplety kluczy, którymi dysponuje nigdy nie mamy pewności, czy ktoś nie dysponuje zapasowym. Po wymianie zamków wiemy dokładnie ile kompletów kluczy do lokalu posiadamy i kto nimi dysponuje.

Na czym polega usługa?

Wymiana zamków to usługa, którą w zależności do potrzeb Klienta oferujemy w trybie awaryjnym lub jako usługę planowaną. W trybie awaryjnym wymieniamy zamki w przypadku zgubienia kluczy lub ich dostania się w niepowołane ręce. Planowo wykonujemy wymianę zamków przy przejęciach lokali mieszkalnych, użytkowych i usługowych.

Niezależnie od trybu wykonywania usługi każdorazowo zamki wymieniamy nie pozostawiając po tym zabiegu śladów na powierzchni drzwi. Jest to zabieg całkowicie bezinwazyjny, który nie wpływa na estetykę ani trwałość drzwi. Wymieniamy zarówno standardowe zamki z wkładkami, jak i bardziej zaawansowane system zamków antywłamaniowych.

Ślusarz Chorzów

Klientów z terenu miasta Chorzów oraz okolicznych miejscowości zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z ofertą dostępnych usług ślusarskich. Gwarantujemy najwyższą jakość oferowanych usług, jednocześnie zapewniając konkurencyjne stawki rozliczeniowe.

Oferujemy:

  • profesjonalana wymiana zamków Chorzów
  • wymiana wkładek Chorzów
  • usługi ślusarskie Chorzów
  • zapewniamy szybki dojazd
  • wymianiamy zamki i wkładki wszystkich marek (Gerda, Delta, Winkhaus, Yale, Lob, chińskie i inne)
  • montaz zamków Chorzów
  • naprawa zamków Chorzów
  • wymiana zamków w drzwiach Chorzów
  • montaż i wymiana zamków w drzwiach antywłamaniowych Chorzów
  • ślusarz Chorzów

Zobacz również:
WYMIANA ZAMKÓW KATOWICE 
WYMIANA ZAMKÓW CHORZÓW 
WYMIANA ZAMKÓW SOSNOWIEC 
WYMIANA ZAMKÓW DĄBROWA GÓRNICZA 
WYMIANA ZAMKÓW TYCHY
WYMIANA ZAMKÓW GLIWICE 
WYMIANA ZAMKÓW BYTOM
WYMIANA ZAMKÓW RUDA ŚLĄSKA 
WYMIANA ZAMKÓW ZABRZE 
WYMIANA ZAMKÓW BĘDZIN 
WYMIANA ZAMKÓW ŚWIĘTOCHŁOWICE 
WYMIANA ZAMKÓW TOSZEK

Działamy na terenie Śląska:
Katowice, Sosnowiec, Gliwice, Bytom, Ruda Śląska, Chorzów, Dąbrowa Górnicza, Zabrze, Będzin, Tychy, Toszek, Jaworzno, Mikołów, Mysłowice, Siemianowice Śląskie, Piekary Śląskie, Bieruń, Lędziny, Świętochłowice, Rybnik, Bukowno, Klucze, Wojkowice, Sławków, Czeladź, Żory, Pyrzowice