Otwieranie samochodów

Gliwice

Awaryjne otwieranie samochodu

Zatrzaśnięty kluczyk? Awaria centralnego zamka? Awaria pilota? Sytuacje, w których nie potrafimy się dostać do własnego samochodu są bardzo różne. Czasami drzwi się zatrzasną mimo kluczyka pozostawionego w stacyjne, innym razem nie jesteśmy w stanie otworzyć drzwi mimo kluczyka trzymanego w ręce. Niezależnie od sytuacji, pomóc może awaryjne otwieranie samochodu.

Awaryjne otwieranie samochodu to usługa pogotowia ślusarskiego polegająca na bezinwazyjnym otwieraniu pojazdu w sytuacji zatrzaśnięcia się drzwi lub awarii systemu zamka centralnego. Zaletą usługi jest brak uszkodzeń na karoserii oraz brak uszkodzeń otwieranego zamka, dzięki czemu po otwarciu drzwi pojazd jest gotowy do drogi.

Dlaczego Otwieranie zamków 24.pl?

Klienci korzystają z naszych usług przede wszystkim dlatego, że jesteśmy rzetelni i fachowi. Mamy świadomość, że zablokowane drzwi samochodu generują spóźnienia – od pracy, na ważne spotkanie…, a przez to dużo stresu. Dlatego na miejsce zgłoszenia docieramy jak najszybciej to tylko możliwe, a sam samochód otwieramy sprawnie tak, żebyście Państwo jak najszybciej mogli wrócić do przerwanej podróży.

Otwieranie samochodów Gliwice i okolice

Awaryjne otwieranie samochodu to usługa, którą kierujemy przede wszystkim do kierowców, którzy nie potrafią dostać się do pojazdów zaparkowanych na terenie miasta Gliwice i okolicznych miejscowości. Otwieramy samochody prywatne i służbowe. Oferujemy pomoc w bezinwazyjnym otwieraniu pojazdów flotowych. Naszą specjalnością jest otwieranie samochodów osobowych. Mamy również doświadczenie w awaryjnym otwieraniu samochodów dostawczych i ciężarowych. Zapewniamy profesjonalną i szybką pomoc na terenie całego miasta.

Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z ofertą awaryjnego otwierania samochodów, skierowaną do klientów z terenu Gliwic i okolic.

Oferujemy:

  • awaryjne otwieranie samochodów Gliwice
  • otwieranie samochodu bez uszkodzeń Gliwice
  • zapewniamy szybki dojazd
  • otwieramy wszystkie marki (BMW, VW, AUDI, TOYOTA, NISSAN, MAZDA, OPEL, RENAULT, PEUGEOT, HONDA, HYUNDAI, INFINITI, MITSUBISHI, MERCEDES, MINI, SEAT, FIAT, SUBARU, KIA, DAEWOO, CHEVROLET,  i inne)
  • zatrzaśnięte kluczyki Gliwice
  • otwieranie aut bez kluczyka Gliwice