Otwieranie mieszkań

Awaryjne otwieranie drzwi

Takie problemy jak pozostawione w domu czy zatrzaśnięte kluczyki nie są dla nas żadnym problemem. Oferujemy profesjonalne usługi awaryjnego otwierania drzwi zewnętrznych i wewnętrznych. Wyróżnia nas najwyższa skuteczność!

Wykonujemy otwieranie drzwi zawsze z użyciem specjalnych narzędzi oraz techniki, dlatego nasze usługi nie powodują uszkodzeń stolarki drzwiowej. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie poradzić sobie praktycznie z każdego rodzaju drzwiami, zarówno starszymi modelami, jak i tymi nowszymi, które mają bardziej zaawansowane zabezpieczenia.

W naszej firmie zapewniamy Państwu:
skuteczne awaryjne otwieranie drzwi 24 godziny na dobę
• usługi montażu i wymiany zamków w drzwiach
• naprawy po włamaniach
• serwis zamków marki Gerda
• serwis i naprawa drzwi marek chińskich

Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez 24 godziny na dobę oraz wszystkie dni w roku – jeżeli pojawia się problem w postaci zatrzaśniętych czy zgubionych kluczy, jesteśmy w stanie pomóc Państwu w ekspresowym tempie. Działamy głównie na terenie miast Górnego Śląska.

OTWIERANIE MIESZKAŃ KATOWICE * OTWIERANIE MIESZKAŃ SOSNOWIEC * OTWIERANIE MIESZKAŃ CHORZÓW * BYTOM * DĄBROWA GÓRNICZA * RYBNIK * GLIWICE * TYCHY * ZABRZE * RUDA ŚLĄSKA * BĘDZIN * MYSŁOWICE * SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE 

Zobacz również:
AWARYJNE OTWIERANIE DRZWI KATOWICE

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!