Otwieranie domów i mieszkań

Tarnowskie Góry

Awaryjne otwieranie drzwi

Zgubiony klucz? A może wręcz przeciwnie, klucz złamał się w zamku i uniemożliwia otwarcie drzwi? Utknąłeś w mieszkaniu? Nie możesz wejść do swojego lokalu? Awaryjne otwieranie drzwi to usługa, dzięki której szybko rozwiążemy Twój problem.

Zatrzaśnięte drzwi, które uniemożliwiają wyjście lub wejście do lokalu to sytuacja, która może się przydarzyć każdemu. Najważniejsze wówczas to nie tracić zimnej krwi. Nasz strach czy złość z pewnością na niewiele się zdadzą. Znacznie bardziej pomocne będzie wezwanie fachowca.

Otwieranie zamków 24.pl to profesjonalne pogotowie ślusarskie oferujące fachowe usługi przez 24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu. Niezależnie od tego, czy utknąłeś w lokalu, czy też nie możesz do niego wejść zadzwoń do nas. Awaryjne otwieranie drzwi to usługa, która w zależności od Twoich potrzeb może obejmować:

  • otwarcie drzwi,
  • otwarcie drzwi i naprawę zamka,
  • otwarcie drzwi i wymianę zamka lub wkładki.

Awaryjne otwieranie drzwi Tarnowskie Góry

Nasze pogotowie działa na terenie miejscowości Tarnowskie Góry i okolic od 11 lat oferując Klientom szybką i profesjonalną pomoc w sytuacjach awaryjnych. Obsługujemy zarówno tradycyjne zamki starszej generacji, jak i zamki antywłamaniowe. Przyjmujemy zlecenia od klientów indywidualnych oraz przedsiębiorców. Obok awaryjnego otwierania drzwi do mieszkań, domów, lokali użytkowych i usługowych specjalizujemy się również w awaryjnym otwieraniu drzwi samochodowych.

Masz problem z drzwiami, których nie potrafisz otworzyć? Zadzwoń: 517 35 05 05