Montaż, wymiana zamków

Gerda

Wymiana zamków Gerda Katowice, Sosnowiec, Gliwice oraz inne miasta Śląska i Zagłębia

Usługi oferowane przez naszą firmę to między innymi montaż i wymiana zamków Gerda. Jeśli potrzebują Państwo wymienić cały zamek antywłamaniowy, bądź potrzebna jest wymiana wkładki Gerda zapraszamy do kontaktu z naszym technikiem.
Gerda to wysokiej jakości zamki, wkładki, zapewniające odpowiednie bezpieczeństwo Państwa mienia. W przypadku kiedy wkładkę Gerda trzeba wymienić, na przykład po zgubieniu kluczy, bądź wtedy gdy dostały się w niepowołane ręce – jesteśmy gotowi Państwu pomóc.
Wymianę zamków Gerda wykonujemy na terenie regionów, miast i okolic: Śląsk, Zagłębie, Katowice, Gliwice, Chorzów, Siemianowice Śląskie, Będzin, Czeladź, Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Ruda Śląska, Zabrze, Tychy, Pszczyna, Tarnowskie Góry i innych

Profesjonalna usługa wymiany zamków i wkładek marki Gerda Śląsk

Oczywiście każdy zamek i wkładkę można próbować wymienić samodzielnie. Jeśli jednak nie posiadają Państwo odpowiednich narzędzi i umiejętności, będzie to trudne a nawet niemożliwe. Zachęcamy do skorzystania z usług fachowców.

Wymiana zamka Gerda – dlaczego warto wybrać nas?

Posiadamy 15-letnie doświadczenie w branży, dysponujemy najwyższej jakości sprzętem, co gwarantuje szybkie i bezpieczne wykonanie usługi. Nie uszkodzimy przy tym w żadnym stopniu drzwi ani ościeżnicy.

wymiana zamków gerda Katowice, Chorzów, Sosnowiec, Tychy, Gliwice, Zabrze wymiana zamków gerda Katowice, Chorzów, Sosnowiec, Tychy, Gliwice, Zabrze