21 stycznia 2022 otwieraniezamkow24

Jak szybko i skutecznie odzyskać kluczyki zatrzaśnięte w samochodzie?

Z pewnością większość kierowców słyszało legendy o kluczykach zatrzaśniętych w samochodzie. Wielu z nich także doświadczyło na własnej skórze tego problemu. Wystarczy chwila nieuwagi, by uniemożliwić sobie dostęp do wnętrza swojego auta. Na szczęście jest na to szybkie i skuteczne rozwiązanie i nie jest ono związane z koniecznością wybijania szyb. Wystarczy wezwać na miejsce profesjonalne ślusarskie pogotowie.

Samodzielne otwieranie zatrzaśniętego auta może wyrządzić wiele szkód

Podstawą w przypadku zatrzaśnięcia kluczyków w samochodzie jest zachowanie spokoju i niepodejmowanie zbyt pochopnych decyzji. Kierowcy w wyniku stresu i zdenerwowania bardzo często próbują samodzielnie przedostać się do wnętrza auta wykorzystując przy tym przeróżne metody. Zdarzają się bezskuteczne próby szarpania za klamkę, kombinacje przy zamku przy użyciu różnych przedmiotów, a nawet wybijanie szyb.

Niektóre sposoby otwierania zatrzaśniętych drzwi samochodu, choć w praktyce wydają się być proste do zrealizowania, w rzeczywistości mogą doprowadzić do drobnych usterek generujących niepotrzebne koszty, a nawet i całkowitego uszkodzenia zamka. Dlatego pierwszym działaniem, jakie powinno się wykonać w sytuacji zatrzaśnięcia kluczyków samochodowych, jest wezwanie na miejsce fachowców specjalizujących się w usłudze awaryjnego otwierania aut.

Dlaczego w przypadku zatrzaśnięcia kluczyków w samochodzie warto korzystać z usług profesjonalnych ślusarzy?

Jak wspomnieliśmy, wszelkie próby otwierania zatrzaśniętego auta na własną rękę mogą jedynie wyrządzić jeszcze większą szkodę i trwale uszkodzić zamek. Tego typu czynności najlepiej zlecić zaufanym profesjonalistom. Praca pogotowia zamkowego da zdecydowanie najlepsze rezultaty, a co za tym idzie pomoże zaoszczędzić nerwy i czas oraz nie nadwyrężyć portfela.

Na wsparcie ze strony pogotowia zamkowego można liczyć natychmiast, niezależnie od dnia tygodnia i godziny. Profesjonalne firmy tego rodzaju działają codziennie, przez 24h na dobę. A zatrzaśnięcie kluczyków w aucie wcale nie musi mieć miejsce w środku tygodnia w godzinach porannych czy popołudniowych. Problem przydarzyć się może również w weekend lub w nocy.

Fachowcy specjalizujący się w awaryjnym otwieraniu samochodów posiadają doświadczenie, niezbędne kwalifikacje, a co najważniejsze – sprawdzone metody pracy i innowacyjne techniki. Mają w swym zapleczu nowoczesne narzędzia i niezbędny sprzęt. Dzięki temu są w stanie odzyskać zatrzaśnięte kluczyki bezinwazyjnie, bez ryzyka jakiegokolwiek zarysowania karoserii czy uszkodzenia zamka.