Otwieranie zamków

Zatrzaśnięte drzwi? Zgubiony klucz? Awaria zamka może się przytrafić każdemu. Na szczęście można jej szybko zaradzić korzystając z pomocy wykwalifikowanego ślusarza. Otwieranie zamków to jedna z naszych specjalności. Na przestrzeni jedenastoletniej działalności firmy otwarliśmy tysiące zamków różnych marek, zarówno tych bardziej, jak i mniej znanych. Z sukcesami otwieramy drzwi, których z różnych względów nie potrafią otworzyć Nasi Klienci. Pomagamy w sytuacjach, kiedy zamek się zaciął oraz wówczas, gdy klucz uległ uszkodzeniu. Otwieranie zamków to także usługa, którą wykonujemy w sytuacji, kiedy klucze zostały zgubione.

Jesteśmy rzetelni, a zarazem elastyczni w działaniu. W zależności do potrzeb Naszych Klientów usługę otwierania zamków możemy połączyć z dowolną inną usługą ślusarską, w szczególności z naprawą lub wymianą feralnych zamków. Dzięki temu mamy pewność, że sytuacja z zacięciem się drzwi lub zablokowaniem się zamka więcej się nie powtórzy.

Dlaczego warto skorzystać z naszej pomocy?

Usługi ślusarskie oferujemy w trybie pracy pogotowia ślusarskiego. Do dyspozycji Naszych Klientów jesteśmy przez całą dobę, siedem dni w tygodniu. Zgłoszenia przyjmujemy niezależnie od pory dnia i nocy, zawsze zapewniając szybką i fachową pomoc w pełni dostosowaną do Państwa potrzeb.

Otwieranie zamków Zabrze

Klientów z terenu miasta Zabrze oraz okolicznych miejscowości, którzy są zainteresowani otwieraniem zamków lub innymi usługami ślusarskim zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z ofertą firmy ślusarskiej Otwieranie zamków 24.pl. Wieloletnie doświadczenie oraz bardzo dobra znajomość branży pozwalają nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie.

Oferujemy:

  • Otwieranie mieszkań bez uszkodzenia drzwi i ościeżnicy
  • Awaryjne otwieranie w przypadkach: uszkodzony zamek, zgubione klucze, uszkodzony klucz itp
  • Fachowe doradztwo w zakresie zabezpieczeń
  • Pomoc przy wyborze zamków
  • Modernizacja istniejących zabezpieczeń

Zobacz również: OTWIERANIE MIESZKAŃ SOSNOWIEC * KATOWICE * CHORZÓW * BYTOM * DĄBROWA GÓRNICZA * RYBNIK * GLIWICE * TYCHY 

Działamy na terenie Śląska:
Katowice, Sosnowiec, Gliwice, Bytom, Ruda Śląska, Chorzów, Dąbrowa Górnicza, Zabrze, Będzin, Tychy, Jaworzno, Mikołów, Mysłowice, Siemianowice Śląskie, Piekary Śląskie, Bieruń, Lędziny, Świętochłowice, Rybnik, Bukowno, Klucze, Wojkowice, Sławków, Czeladź, Żory, Pyrzowice