Awaryjne otwieranie drzwi

Uwięziony we własnym mieszkaniu? A może wręcz przeciwnie, z jakiegoś powodu nie jesteś w stanie przekręcić klucza w zamku i wejść do środka? Awarie zamków zdarzają się znacznie częściej niż mogłoby nam się wydawać. W ich usuwaniu pomagają wykwalifikowani ślusarze, którzy otwierają drzwi, a następnie naprawiają lub wymieniają wadliwe zamki tak, aby nie powodowały więcej kłopotów.

Awaryjne otwieranie drzwi to nasza specjalność. Usługę kierujemy do osób, które z różnych przyczyn nie są w stanie otworzyć drzwi wejściowych lub drzwi wewnętrznych. Pomagamy w przypadku awarii zamków, a także w sytuacjach zgubienia kluczy. Otwieramy drzwi do mieszkań, domów, lokali użytkowych i usługowych. Niezależnie od tego, jakie drzwi przychodzi nam otworzyć działamy z największą starannością i ostrożnością. Zależny nam na tym, żeby nasza interwencja nie pozostawiła nawet najmniejszych śladów na skrzydłach drzwiowych i ościeżnicach.

W zależności od potrzeb i oczekiwań Naszych Klientów po awaryjnym otwarciu drzwi możemy zaoferować dodatkowe usługi związane z serwisem wadliwego zamka lub jego wymianą.

Awaryjne otwieranie drzwi Gliwice

Działamy w systemie pracy całodobowego pogotowia ślusarskiego. Zgłoszenia awarii przyjmujemy 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Nasze usługi kierujemy przede wszystkim do klientów z terenu miasta Gliwice oraz okolicznych miejscowości. Współpracujemy z klientami indywidualnymi, przedsiębiorcami oraz klientami instytucjonalnymi. Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z ofertą naszego pogotowia w zakresie awaryjnego otwierania drzwi oraz innych usług ślusarskich dostępnych na terenie Gliwic.

Oferujemy:

  • Otwieranie mieszkań bez uszkodzenia drzwi i ościeżnicy
  • Awaryjne otwieranie w przypadkach: uszkodzony zamek, zgubione klucze, uszkodzony klucz itp
  • Fachowe doradztwo w zakresie zabezpieczeń
  • Pomoc przy wyborze zamków
  • Modernizacja istniejących zabezpieczeń

Zobacz również: OTWIERANIE MIESZKAŃ SOSNOWIEC * KATOWICE * CHORZÓW * BYTOM * DĄBROWA GÓRNICZA * RYBNIK

Działamy na terenie Śląska:
Katowice, Sosnowiec, Gliwice, Bytom, Ruda Śląska, Chorzów, Dąbrowa Górnicza, Zabrze, Będzin, Tychy, Jaworzno, Mikołów, Mysłowice, Siemianowice Śląskie, Piekary Śląskie, Bieruń, Lędziny, Świętochłowice, Rybnik, Bukowno, Klucze, Wojkowice, Sławków, Czeladź, Żory, Pyrzowice